niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Arteon Shooting Brake

niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Innowacyjne i reprezentatywne auto, takie jak Volkswagen Arteon Shooting Brake, możesz teraz użytkować, nie płacąc pełnej jego ceny. Wystarczy, że zdecydujesz się na opcję Leasingu EasyDrive JAK ABONAMENT z korzystną ratą oraz elastycznym zakończeniem.

1901 zł netto* miesięcznie – tyle wyniesie Twoja opłata, gdy w kalkulatorze leasingu zaznaczysz następujące parametry: 10% wkładu własnego, 3 lata finansowania oraz szacowany roczny przebieg Volkswagena Arteona Shooting Brake’a na poziomie 20 tys. Wszelkie zmiany będą wpływały na wysokość raty. I tak skrócenie umowy do 24 miesięcy podwyższy ją do 2049 zł netto, a wydłużenie do 48 – obniży ją do 1796 zł*. Gdy teraz zwiększysz limit kilometrów do 30 tys., bo wiesz, że auta firmowe tyle średnio pokonują rocznie, rata zwiększy się do 1864 zł netto*. Warto dobrze przemyśleć, co jest nam potrzebne, żeby uniknąć dopłat za dodatkowe kilometry pod koniec umowy.

W momencie zawierania finansowego kontraktu nie musisz wiedzieć, co później stanie się z Twoim autem. Tradycyjny leasing lub kredyt zakłada wykupienie go. Finansowanie JAK ABONAMENT to swobodny wybór w momencie zakończenia zobowiązania, który leży po Twojej stronie. Zatrzymujesz Volkswagena Arteona Shooting Brake’a w firmie lub zwracasz do salonu. W pierwszym przypadku spłacasz pozostałą wartość auta, w drugim kończysz zobowiązanie wobec banku. Możesz oczywiście zdecydować się ponownie na leasing lub kredyt (klienci prywatni) i nowszy model do użytkowania.

* Dane aktualne na dzień 8 czerwca 2022 r.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.