niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Arteon

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Wybrany przez Ciebie samochód ma cenę, która wykracza poza Twój budżet? Pamiętaj, że są sposoby na sfinansowanie swojego Volkswagena Arteona w inny sposób, niezakładający wpłaty jednorazowej. Jeśli nie zależy Ci na prawie własności samochodu, idealne będą dla Ciebie leasing – w przypadku firmy – czy kredyt – jeśli jesteś klientem indywidualnym.

Leasing EasyDrive to propozycja dla przedsiębiorców, którzy wybierają najniższą ratę miesięczną. Chcą użytkować Volkswagena Arteona i rozwijać swój biznes. Jest to leasing zakładający spłatę jedynie części wartości samochodu, co wynika z tego, że bierzemy pod uwagę to, że pod koniec umowy auto jest mniej warte niż w dniu zakupu. Miesięczne raty są więc bardziej atrakcyjne w porównaniu z KLASYCZNYM leasingiem, a zakończenie umowy jest elastyczne, co spodoba się niezdecydowanym.

Warto skorzystać z kalkulatora leasingu, żeby dostosować ratę do potrzeb i możliwości. Potrzebujesz Volkswagena Arteona z niską ratą na 36 miesięcy i 20 tys. km rocznego limitu. Wybierasz Leasing EasyDrive. Możesz wnieść wkład w wysokości 10% wartości samochodu, czyli 16 849 zł. Wszystko zaznaczasz na skali i za chwile widzisz swoją miesięczną ratę, która wyniesie 1755 zł netto*. Gdy zmienisz któryś parametr, np. wydłużysz czas finansowania, rata zmniejszy się do 1675 zł*.

Dla klientów prywatnych przygotowaliśmy kredyt na podobnych zasadach pn. Kredyt EasyDrive. W obu przypadkach koniec umowy to możliwość zwrotu samochodu do dealera lub wykupienia.

* Dane aktualne na dzień 8 czerwca 2022 r.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.