niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Leasing. Volkswagen Arteon

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Arteon w leasingu?

Już za 1 604 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 154 057 zł netto.

Volkswagen Arteon
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty, dopasowanie oferty do potrzeb i elastyczny sposób zakończenia umowy. Volkswagen Arteon w finansowaniu JAK ABONAMENT to decyzyjność do samego końca – o tym, czy chcesz wykupić auto czy wziąć kolejne w ramach nowego umowy decydujesz pod koniec finansowania.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wybrany przez Ciebie samochód ma cenę, która wykracza poza Twój budżet? Pamiętaj, że są sposoby na sfinansowanie swojego Volkswagena Arteona w inny sposób, niezakładający wpłaty jednorazowej. Jeśli nie zależy Ci na prawie własności samochodu, idealne będą dla Ciebie leasing – w przypadku firmy – czy kredyt – jeśli jesteś klientem indywidualnym.

Leasing JAK ABONAMENT to propozycja dla przedsiębiorców, którzy wybierają najniższą ratę miesięczną. Chcą użytkować Volkswagena Arteona i rozwijać swój biznes. Jest to leasing zakładający spłatę jedynie części wartości samochodu, co wynika z tego, że bierzemy pod uwagę to, że pod koniec umowy auto jest mniej warte niż w dniu zakupu. Miesięczne raty są więc bardziej atrakcyjne w porównaniu z KLASYCZNYM leasingiem, a zakończenie umowy jest elastyczne, co spodoba się niezdecydowanym.

Warto skorzystać z kalkulatora leasingu, żeby dostosować ratę do potrzeb i możliwości. Potrzebujesz Volkswagena Arteona z niską ratą na 36 miesięcy i 20 tys. km rocznego limitu. Wybierasz Leasing JAK ABONAMENT. Możesz wnieść opłatę wstępną w wysokości 10% wartości samochodu, czyli 17 539 zł* netto. Wszystko zaznaczasz na skali i za chwile widzisz swoją miesięczną ratę, która wyniesie 1484 zł netto*. Gdy zmienisz któryś parametr, np. wydłużysz czas finansowania, rata zmniejszy się do 1411 zł*.

Dla klientów prywatnych przygotowaliśmy kredyt na podobnych zasadach pn. Kredyt JAK ABONAMENT. W obu przypadkach koniec umowy to możliwość zwrotu samochodu do dealera lub wykupienia.

* Dane aktualne na dzień 2 luty 2024 r.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.