elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze. ID. Buzz

Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze

Poznaj nową ofertę leasingu Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu Autonajem Volkswagen Samoochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Najczęściej zadawane pytania

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Pojemne elektryczne auto nie musi wychodzić poza Twój firmowy budżet. Mamy sposoby, dzięki którym wpasujesz je idealnie i będziesz cieszyć się jazdą dostawczym elektrykiem, który nie tylko dobrze wygląda, ale także jest przyjazny dla środowiska. Design samochodu zachwyci niejednego kierowcę. Ale Volkswagen ID. BUZZ ma także szereg innych zalet, począwszy od pojemności i funkcjonalności, które przydadzą się w biznesie, aż po nowoczesne technologie, dzięki którym jazda tym modelem będzie łatwa i przyjemna. Jego cena zwraca się, gdyż użytkowanie jest tańsze niż korzystanie z samochodu tankowanego tradycyjnym paliwem. Poza tym oszczędzasz na parkowaniu w strefach miejskich, które masz za darmo. Oszczędzać także czas, ponieważ możesz jeździć buspasami przygotowanymi do jazdy dla pojazdów uprzywilejowanych – teraz Twój Volkswagen ID. BUZZ jest jednym z nich, a Ty nie musisz czekać w korkach. Poza tym możesz pozyskać dostawcze auto do firmy dzięki propozycji leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych. Typowe są dla niego niskie raty, ponieważ nie spłacasz w nich całej wartości auta. Przy zawieraniu umowy obliczana jest wartość samochodu na koniec umowy – i to ona rozkładana jest na raty. Co ważne, aby jeździć elektrycznym modelem Volkswagen ID. BUZZ nie musisz mieć nawet gotówki na opłatę wstępną. Jeśli chcesz jednak wpłacić jakiś procenta wartości auta (maksymalnie 25%), Twoja rata miesięczna stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Na koniec umowy możesz zostawić użytkowany przez siebie dotychczas pojazd u dealera. Niemal od razu możesz go też wymienić na nowsze technologicznie auto w ramach nowej umowy, które będziesz użytkować kolejne 3 lub 4 lata. To dobra okazja, by częściej wymieniać samochody, co czasem w firmie jest niezbędne. Nie trzeba natomiast zajmować się odsprzedażą poprzedniego modelu – tym zajmiemy się za Ciebie.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.