elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Leasing. Volkswagen Samochody Dostawcze Caravelle

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Caravelle w leasingu?

Już za 2 557 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 176 490 zł netto.

Zalety leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Caravelle

Finansowanie - Niska Rata

Korzystasz z niskiej raty, bo spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu w trakcie umowy. Volkswagen Caravelle w atrakcyjnej miesięcznej racie leasingu. Dodatkowo sam ustalasz wysokość opłaty początkowej, czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów a na koniec umowy decydujesz o sposobie zakończenia umowy.

POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Caravelle już od ponad 30 lat spełnia najwyższe wymagania stawiane samochodom przeznaczonym do profesjonalnego przewozu osób. Również w najnowszej odsłonie świetnie wywiązuje się z tego zadania, zachwycając praktycznością, przestronnością, komfortem jazdy, ale także designem. Trzy linie stylistyczne: Caravelle Trendline, Caravelle Comfortline oraz Caravelle Highline w połączeniu z liczną konfiguracją siedzeń z pewnością dopasują się do Twoich oczekiwań. Zwłaszcza, że dzięki modułowemu systemowi składania siedzeń i możliwościom składania oparć kanapy, możemy w każdej chwili wygenerować dodatkową przestrzeń bagażową, czyniąc z Volkswagena Caravelle samochód idealny do przewożenia także dużych bagaży.

Volkswagen Caravelle cechuje się również wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, które czynią jazdę nim przyjemniejsą i łatwiejszą. Praktyczne systemy wspomagające kierowcę pomagają w sytuacjach niebezpiecznych, podczas parkowania, ale również w wielu innych okolicznościach. Samochód wyposażony jest w system automatycznego hamowania po kolizji, który dohamowuje auto, zapobiegając kolejnemu zdarzeniu. Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy, system zapobiegania blokowaniu kół, kontrola trakcji oraz elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego wspomagają kierowcę już od pierwszych metrów przejechanych Volkswagenem Caravelle.

Pomimo przede wszystkim użytkowego charakteru tego modelu, Volkswagen Caravelle może również podobać się pod względem stylistycznym. Zwłaszcza, że istnieje możliwość dodatkowego podkreślenia indywidualnego stylu naszego egzemplarza, np. za sprawą dodatkowych chromowanych listw, które znajdują się przy dolnej kratce wentylacji, po bokach i z tyłu auta, zwiększając jego walory wizualne. Ponadto w wersji Caravelle Highline mamy możliwość dodatkowego wyposażenia kokpitu w eleganckie listwy ozdobne, które nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Volkswagen Caravelle dostępny jest teraz w atrakcyjnej ofercie finansowania dla firm dzięki ofercie Leasing JAK ABONAMENT. To rozwiązanie różni się od leasingu KLASYCZNEGO przede wszystkim możliwością uzyskania niższej miesięcznej raty, dzięki spłacaniu jedynie części wartości pojazdu – prognozowanego spadku wartości auta w trakcie jego finansowania. Parametry umowy można dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, deklarując m.in. czas trwania kontraktu, zakładany roczny przebieg czy też określając wysokość opłaty początkowej.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.