elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Leasing. Volkswagen Samochody Dostawcze ID. Buzz Cargo

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze ID. Buzz Cargo w leasingu?

Już za 2 808 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 227 920 zł netto.

Zalety leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze ID. Buzz Cargo

Finansowanie - Niska Rata

Korzystasz z niskiej raty, bo spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu w trakcie umowy. Volkswagen ID. Buzz Cargo w atrakcyjnej miesięcznej racie leasingu. Dodatkowo sam ustalasz wysokość opłaty początkowej, czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów a na koniec umowy decydujesz o sposobie zakończenia umowy.

POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pojemny elektryczny ID BUZZ Cargo może zawitać w Twojej firmie już wkrótce dzięki rozwiązaniom finansowym, takim jak Leasing JAK ABONAMENT które pozwalają na spłacenie auta za pomocą atrakcyjnych rat, konkurencyjnych dla rat finansowania KLASYCZNEGO. Jest to spowodowane tym, że nie spłacasz tu pełnej ceny swojego elektrycznego samochodu, a tylko prognozowany jej spadek w czasie umowy. Stąd niższa rata niż w opcjach KLASYCZNYCH. Inną z zalet jest także elastyczne zakończenie finansowania. Nie deklarujesz niczego na początku umowy, a dopiero pod jej koniec zgłaszasz chęć zwrócenia użytkowanego modelu ID BUZZ Cargo do dealera i wybranie nowego z salonu w ramach nowej umowy, a może wykupienie swojego ulubionego zeroemisyjnego samochodu. Leasing JAK ABONAMENT daje ci swobodę wyboru – i to po upływie czasu korzystania z auta, co daje możliwość podjęcia decyzji zgodnej ze swoją obecną sytuacją. Może nie potrzebujesz teraz samochodu, a może nie wyobrażasz sobie już powrotu do spalinowego auta?

Kolejną zaletą, jeśli chodzi o ten rodzaj finansowania, jest zerowa opłata wstępna. Aby obniżyć swoje raty, warto zastanowić się nad wpłatą choć części procentowej wartości samochodu. W kalkulatorze leasingu sprawdzisz, o co chodzi. Tam przy zmianie wartości parametrów, możesz manewrować ratą – do czasu podpisania umowy. To ważne, by dobrać odpowiednie miesięczne stałe raty, które będą optymalne dla firmowego budżetu. ID BUZZ Cargo na koniec umowy może być wymieniony na inne nowe auto w ramach nowej umowy, zwrócony do dealera lub wykupiony na stałe. To tylko Twoja decyzja i podejmujesz ją dopiero pod koniec umowy, co oznacza, że nie jesteś związany żadną deklaracją na początku. Daje to większe poczucie bezpieczeństwa. Jeździsz swoim ulubionym samochodem przez kilka lat, a potem wybierasz dogodne zakończenie umowy. Oczywiście możesz zdecydować się na zmianę modelu na jeszcze bardziej nowoczesny i podpisać kolejną umowę Leasingu JAK ABONAMENT.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.