elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Leasing. Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Cargo

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Cargo w leasingu?

Już za 1 730 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 109 360 zł netto.

Zalety leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Cargo

Finansowanie - Niska Rata

Korzystasz z niskiej raty, bo spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu w trakcie umowy. Volkswagen Caddy Cargo w atrakcyjnej miesięcznej racie leasingu. Dodatkowo sam ustalasz wysokość opłaty początkowej, czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów a na koniec umowy decydujesz o sposobie zakończenia umowy.

POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Caddy Cargo to dobre rozwiązanie dla firmy. Tym bardziej że teraz możesz go użytkować na zasadzie autowynajmu z niską ratą i dwiema możliwościami zakończenia umowy. Oznacza to, że po kilku latach (2, 3 lub 4) możesz zdecydować: pozostawić samochód w firmie lub oddać do dealera i na przykład wziąć nowszy technologicznie model.

98 105 zł brutto to wartość Volkswagena Caddy Cargo, ale jeśli zdecydujesz się na leasing, możesz płacić ratę miesięczną już od 1348 zł netto*. Wystarczy, że wybierzesz 0% wkładu własnego, 48 miesięcy finansowania i 20 tys. rocznego limitu kilometrów. Jeśli chcesz zmienić któryś z parametrów, bo np. wiesz, że będziesz jeździć o wiele więcej, skorzystaj z kalkulatora leasingu. Ustaw 30 tys. km przebiegu, a Twoja rata zmieni się na 1473 zł netto/mies.* Gdy uznasz, że możesz wpłacić 10% wkładu własnego, czyli 9811 zł, miesięczna rata wyniesie 1283 zł netto*. Dopasowujesz ją dowolnie według własnych potrzeb.

Dzięki Leasingowi JAK ABONAMENT jeździsz nowym samochodem, a w chwili podpisywania umowy leasingu nie musisz wiedzieć, co stanie się z Twoim Volkswagenem Caddy Cargo pod koniec umowy. Ta decyzja czeka Cię dopiero na koniec finansowania, nie musisz więc wybierać w ciemno. Jest to tzw. elastyczne zakończenie umowy, które daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Gdyby okazało się, że po okresie leasingu nie potrzebujesz samochodu, możesz go po prostu zwrócić dealerowi Volkswagena – Twoje zobowiązanie wobec banku wówczas się kończy.

Zachęcający przy wyborze nowego Volkswagena Caddy Cargo z finansowaniem na zasadzie autowynajmu jest także brak konieczności wnoszenia wkładu własnego.

* Dane aktualne na dzień 31.05.2022

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.