elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Leasing. Volkswagen Samochody Dostawcze Nowy Amarok

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Nowy Amarok w leasingu?

Już za 3 077 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 229 000 zł netto.

Zalety leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Nowy Amarok

Finansowanie - Niska Rata

Korzystasz z niskiej raty, bo spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu w trakcie umowy. Volkswagen Nowy Amarok w atrakcyjnej miesięcznej racie leasingu. Dodatkowo sam ustalasz wysokość opłaty początkowej, czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów a na koniec umowy decydujesz o sposobie zakończenia umowy.

POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Amarok to nowy pick-up marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Auto zostało zaprojektowane z myślą o wyjątkowych potrzebach klientów, dla których liczy się wszechstronność i którzy chcą mieć samochód, na którym można polegać w każdej sytuacji. Nowy Volkswagen Amarok mierzy 5,35 m długości, 1,91 m szerokości (2,204 m z lusterkami bocznymi), 1,89 m wysokości, a rozstaw osi wynosi 3270 mm. Proporcje auta wskazują na duże możliwości przewozowe nie tylko dla różnych ładunków, ale także we wnętrzu kabiny dla kompletu pasażerów.

Volkswagen Amarok wyróżnia się także ciekawą stylistyką. Nie jest to zwyczajny nudny pick-up, tylko pełnokrwiste auto wielozadaniowe, które jednocześnie wygląda bardzo nowocześnie. Jednym z elementów podkreślających jego wyjątkowy charakter są Reflektory LED Matrix IQ. Light. Doskonale wkomponowane w pas przedni przyciągają spojrzenia już przy pierwszym zetknięciu z samochodem. Cechują się także doskonałą funkcjonalnością: obejmują światła drogowe z dynamicznie zmieniającym się stożkiem światła, a także posiadają funkcję statycznego doświetlania zakrętów.

Kolejną zaletą Volkswagena Amaroka jest duża ładowność – wynosząca ponad 1000 kg, a także możliwość holowania przyczepy o masie do 3,5 tony. Organizację przewożonego bagażu ułatwiają stabilne zaczepy, do których zamocować można np. europaletę. Ponadto Volkswagen Amarok pozwala na przewożenie bagaży nawet w trudnych warunkach terenowych – zwiększona głębokość brodzenia, napęd na 4 koła 4Motion i ponad 25 systemów wspomagających czynią z niego doskonałą propozycję dla najbardziej wymagających kierowców.

Emocje potrafi wzbudzić również napęd nowego Volkswagena Amaroka. Pod maską znajdziemy 3-litrowy turbodoładowany silnik wysokoprężny z 6 cylindrami w układzie widlastym. Taka jednostka generuje moc maksymalną 240 koni mechanicznych, a przede wszystkim oferuje potężny maksymalny moment obrotowy wynoszący 600 Nm. Dzięki temu auto w każdych warunkach dysponuje odpowiednim zapasem dynamiki.

Ten nowoczesny i niezwykle funkcjonalny pick-up może teraz być Twój w bardzo atrakcyjnej ofercie finansowania. Dzięki Leasingowi JAK ABONAMENT nie musisz spłacać całkowitej wartości pojazdu (tylko prognozowany spadek wartości samochodu w trakcie finansowania) ani decydować na jego zakup, by móc cieszyć się jazdą nowym Volkswagenem Amarokiem. Leasing ten pozwala samodzielnie dobrać parametry umowy tak, by w jak największym stopniu były dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

W ramach finansowania Leasing JAK ABONAMENT możesz zdecydować się na wpłatę początkową na poziomie od 0 do 30% wartości pojazdu i wybrać umowę na czas od 2 do 4 lat. Ponadto masz możliwość określenia przewidywanego rocznego przebiegu pojazdu. Po zakończeniu umowy możesz wykupić auto lub zwrócić auto i… zdecydować się na kolejne w ramach nowego finansowania na atrakcyjnych warunkach. Leasing JAK ABONAMENT to świetny sposób na to, by regularnie co 2-4 lata zmieniać samochód na nowy.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.