elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Leasing. Volkswagen Samochody Dostawcze California

Kalkulator leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze California w leasingu?

Już za 2 396 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 199 180 zł netto.

Zalety leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze California

Finansowanie - Niska Rata

Korzystasz z niskiej raty, bo spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu w trakcie umowy. Volkswagen California w atrakcyjnej miesięcznej racie leasingu. Dodatkowo sam ustalasz wysokość opłaty początkowej, czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów a na koniec umowy decydujesz o sposobie zakończenia umowy.

POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Odkryj nieograniczoną wolność. Volkswagen California to doskonały towarzysz podróży zapewniający komfort i bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów. To samochód, który jest Twoim prywatnym apartamentem na kołach, pozwalając Ci oddać się pasji odkrywania i docierania do nowych miejsc, pozwalając przeżywać niezapomniane przygody. Wszystko, czego potrzebujesz, by móc cieszyć się tym poczuciem wolności możesz zabrać ze sobą. Resztę zapewnia Volkswagen California.

Samochód wyposażony jest m.in. w blok kuchenny, na który składają się: kuchenka gazowa z dwiema płytami grzewczymi, specjalna pokrywa, mogąca jednocześnie służyć za blat roboczy, a także 42-litrowa lodówka sprężarkowa. W kuchni znajdziemy również szafkę i schowki, ułatwiające organizację przestrzeni. W gotowaniu przydatny jest również 30-litrowy zbiornik na świeżą wodę. Oprócz tego, na pokładzie naszego prywatnego apartamentu na kołach znajdziemy wygodne miejsca do spania. Wypoczynek ułatwią nam wbudowane rolety, które mogą dodatkowo zaciemnić część mieszkalną. W zależności od wariantu, jaki wybierzemy, samochód może zabrać od 4 do nawet 7 osób na pokład.

Volkswagen California to także samochód pełen innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Wśród systemów wspomagających kierowcę możemy znaleźć np. asystenta parkowania Park Assist, asystenta cofania z przyczepą Trailer Assist, system monitorowania boków pojazdu, czujniki ciśnienia w oponach, system rozpoznawania znaków drogowych i inne. Silniki TDI, jakie napędzają Volkswagena California zapewniają odpowiednią dynamikę, by sprawnie poruszać się w każdych warunkach. Ich moc wynosi od 150 do 204 koni mechanicznych. Konfigurując własny model do wyboru mamy 6-biegową manualną skrzynię biegów lub dwusprzęgłową 7-biegową automatyczną skrzynię DSG.

Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości, jakie zapewnia Volkswagen California i cieszyć się niczym nieograniczoną wolnością, koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingu, który pozwoli obliczyć Ci wysokość miesięcznej raty w ofercie Leasing JAK ABONAMENT. Dzięki możliwości dostosowania poszczególnych parametrów umowy, jak wysokość opłaty początkowej, czas trwania umowy czy też deklarowany roczny przebieg, możesz z łatwością przekonać się, jak atrakcyjną ratę uzyskasz na swojego Volkswagena California.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.