tył zielonego SEAT-a Ateci

Leasing. SEAT Leon Sportstourer

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie SEAT Leon Sportstourer w leasingu?

Już za 1 267 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 90 894 zł netto.

SEAT Leon Sportstourer
Elastyczne rozwiązanie

Jeżeli cenisz sobie elastyczność, SEAT Leon Sportstourer w leasingu JAK ABONAMENT to idealny wybór. Sam decydujesz o wysokości opłaty wstępnej, czasie trwania umowy czy o rocznym limicie kilometrów. Masz elastyczne możliwości zakończenia umowy finansowania.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jesteś fanem modelu SEAT Leon Sportstourer, chcesz mieć takie auto firmowe, ale nie masz pomysłu, jak je sfinansować? Podpowiadamy! Dla biznesu mamy propozycje leasingu w dwóch wersjach: KLASYCZNEJ i JAK ABONAMENT. Jaka jest różnica? Przede wszystkim taka, że przy leasingu KLASYCZNYM spłacasz w miesięcznych stałych ratach pełną wartość samochodu. Inaczej jest w przypadku leasingu JAK ABONAMENT – dlatego jego raty są niższe nawet o 50% w porównaniu z leasingiem KLASYCZNYM – spłacasz jedynie część wartości. Na początku prognozowany jest przez nas spadek na wartości samochodu – w umowę wpisana wartość auta na koniec umowy – to spłacasz w miesięcznych ratach. Do tego raty możesz dostosować, korzystając z kalkulatora finansowego.

Zaznacz w nim pasujące wartości kilku parametrów: wysokość opłaty wstępnej, czas umowy leasingowej oraz roczny limit kilometrów. Opłata wstępna zaczyna się od 0% wartości auta, czyli jeśli zdecydujesz, że całe finansowanie rozkładasz na raty miesięczne, nie musisz jej wnosić. Umowę podpisujesz na 3 lub 4 lata. Możesz zadeklarować, ile będziesz jeździć rocznie swoim SEAT-em Leonem Sportstourerem w zakresie od 10 tys. do 40 tys. kilometrów.

Cena wybranego modelu jest taka sama: 109 600 zł brutto*, ale raty miesięczne w zależności od decyzji, mogą być różne. Jeśli zależy Ci na najniższych – optymalny będzie leasing JAK ABONAMENT.

Wybierz model SEAT Leon Sportstourer i zaznacz w kalkulatorze: 15% opłaty wstępnej, 4 lata finansowania i 10 tys. limitu kilometrów. Twoja rata wyniesie 1268 zł netto*. Teraz dla porównania zmień finansowanie na leasing KLASYCZNY. Przy tych samych ustawieniach, wyłączając limit kilometrów, który tu nie występuje (jeździsz więc, ile chcesz), Twoja miesięczna rata wynosi 1722 zł netto*, czyli jest wyższa. Jednak możesz potrzebować kosztów, a na koniec chcieć wykupić samochód. Wówczas warto się zastanowić nad tą opcją. Wszystko zależy od potrzeb – Twoich potrzeb.

* Dane i ceny aktualne na dzień 21.12.2022 r.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.