tył zielonego SEAT-a Ateci

SEAT. Leon Sportstourer

Leasing Moc Niskich Rat
wnętrze SEAT
Elastyczne rozwiązanie

Lubisz wygodne i elastyczne rozwiązania finansowe. Jeździsz więc nowym firmowym SEAT-em, płacąc ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM, a dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy go wykupić czy wybrać kolejne auto w ramach nowej umowy. Zachowujesz więc pełną swobodę decyzji.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Jesteś fanem modelu SEAT Leon Sportstourer, chcesz mieć takie auto firmowe, ale nie masz pomysłu, jak je sfinansować? Podpowiadamy! Dla biznesu mamy propozycje leasingu w dwóch wersjach: KLASYCZNEJ i JAK ABONAMENT. Jaka jest różnica? Przede wszystkim taka, że przy leasingu KLASYCZNYM spłacasz w miesięcznych stałych ratach pełną wartość samochodu. Inaczej jest w przypadku leasingu JAK ABONAMENT – dlatego jego raty są niższe nawet o 50% w porównaniu z leasingiem KLASYCZNYM – spłacasz jedynie część wartości. Na początku prognozowany jest przez nas spadek na wartości samochodu – w umowę wpisana wartość auta na koniec umowy – to spłacasz w miesięcznych ratach. Do tego raty możesz dostosować, korzystając z kalkulatora finansowego.

Zaznacz w nim pasujące wartości kilku parametrów: wysokość opłaty wstępnej, czas umowy leasingowej oraz roczny limit kilometrów. Opłata wstępna zaczyna się od 0% wartości auta, czyli jeśli zdecydujesz, że całe finansowanie rozkładasz na raty miesięczne, nie musisz jej wnosić. Umowę podpisujesz na 3 lub 4 lata. Możesz zadeklarować, ile będziesz jeździć rocznie swoim SEAT-em Leonem Sportstourerem w zakresie od 10 tys. do 40 tys. kilometrów.

Cena wybranego modelu jest taka sama: 109 600 zł brutto*, ale raty miesięczne w zależności od decyzji, mogą być różne. Jeśli zależy Ci na najniższych – optymalny będzie leasing JAK ABONAMENT.

Wybierz model SEAT Leon Sportstourer i zaznacz w kalkulatorze: 15% opłaty wstępnej, 4 lata finansowania i 10 tys. limitu kilometrów. Twoja rata wyniesie 1268 zł netto*. Teraz dla porównania zmień finansowanie na leasing KLASYCZNY. Przy tych samych ustawieniach, wyłączając limit kilometrów, który tu nie występuje (jeździsz więc, ile chcesz), Twoja miesięczna rata wynosi 1722 zł netto*, czyli jest wyższa. Jednak możesz potrzebować kosztów, a na koniec chcieć wykupić samochód. Wówczas warto się zastanowić nad tą opcją. Wszystko zależy od potrzeb – Twoich potrzeb.

* Dane i ceny aktualne na dzień 21.12.2022 r.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.