tył zielonego SEAT-a Ateci

Leasing. SEAT Ibiza

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie SEAT Ibiza w leasingu?

Już za 787 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 57 886 zł netto.

SEAT Ibiza
Elastyczne rozwiązanie

Jeżeli cenisz sobie elastyczność, SEAT Ibiza w leasingu JAK ABONAMENT to idealny wybór. Sam decydujesz o wysokości opłaty wstępnej, czasie trwania umowy czy o rocznym limicie kilometrów. Masz elastyczne możliwości zakończenia umowy finansowania.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

SEAT Ibiza jest idealnym samochodem do sprawnego poruszania się po mieście, ale sprawdzi się również poza nim. Dynamiczny silnik 1.0 MPI o mocy 80 KM i systemem Start & Stop zapewnia optymalne przyspieszenie, zachowując przy tym niskie wartości spalania. Do Twojego wyboru jest kilka wersji: Reference, Style, Full Led, Xcellence i FR. Nowa Ibiza wyposażona jest w nowoczesne systemy asystujące kierowcę. System kontroli odstępu Front Assist monitoruje odległość od poprzedzającego samochodu, by w razie konieczności użyć funkcji awaryjnego hamowania, zapobiegając kolizji. Asystent podjazdu natomiast pozwala na ruszanie pod górkę, bez ryzyka stoczenia się auta.

Podstawowe wyposażenie SEAT-a Ibizy obejmuje manualną klimatyzację Climatic, elektrycznie sterowane szyby z przodu, elektrycznie regulowane lusterka boczne oraz centralny zamek ze zdalnym sterowaniem. Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem samochodu w leasing, sprawdź ofertę SEAT Leasing Moc Niskich Rat. Za pomocą kalkulatora finansowego dopasujesz wysokość miesięcznej raty leasingowej do swoich oczekiwań.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.