tył zielonego SEAT-a Ateci

SEAT. Ateca

Leasing Moc Niskich Rat
wnętrze SEAT
Elastyczne rozwiązanie

Lubisz wygodne i elastyczne rozwiązania finansowe. Jeździsz więc nowym firmowym SEAT-em, płacąc ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM, a dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy go wykupić czy wybrać kolejne auto w ramach nowej umowy. Zachowujesz więc pełną swobodę decyzji.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Od stylistyki po rozwiązania technologiczne – SEAT Ateca to symbol prawdziwego stylu. Dynamicznie zaprojektowany SUV z wyrazistymi liniami nadwozia i charakterystycznymi światłami LED od razu rzuca się w oczy w ulicznym zgiełku. To samochód, który w doskonały sposób łączy w sobie cechy z pozoru przeciwstawne – dynamikę i elegancję. Dzięki temu SEAT Ateca równie świetnie prezentuje się zarówno w otoczeniu miejskim, na firmowym parkingu czy nawet w naturalnym terenie. Doskonała prezencja w każdych warunkach to cecha charakterystyczna tego modelu.

Wybierając swój nowy model, SEAT stawia Twój komfort na pierwszym miejscu. Dlatego masz do wyboru szeroką gamę lakierów nadwozia, felg od 16 do 19” oraz duży wachlarz dostępnych tapicerek. SEAT Ateca oferuje ponadto wiele ciekawych rozwiązań we wnętrzu, a na szczególną uwagę zasługuje nastrojowe podświetlenie Ambiente dostępne w 8 kolorach. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala czerpać przyjemność z jazdy w każdych warunkach, m.in. za sprawą napędu na cztery koła 4Drive. Dzięki temu SEAT Ateca świetnie sprawdza się w każdych warunkach, bez względu na teren.

SEAT Ateca to nie tylko świetny wygląd i duże możliwości indywidualizacji swojego egzemplarza, ale również najnowocześniejsze technologie z dziedziny komfortu i bezpieczeństwa. Zestaw dopracowanych asystentów wyręcza Cię w codziennych czynnościach. System kamer 360 i asystent parkowania ułatwi Ci wjazd i wyjazd z parkingu – autonomiczne parkowanie to niezwykle wygodna funkcja. Nie brakuje także innych wygodnych rozwiązań, jak bezprzewodowa ładowarka w schowku, wirtualny kokpit, czyli cyfrowe rozwiązanie skupiające wszystkie najważniejsze informacje w polu widzenia kierowcy, Full Link oraz automatyczne otwieranie i zamykanie klapy bagażnika. Ci, którzy często poruszają się po mieście z pewnością docenią również asystenta jazdy w korku, który łączy w sobie aktywny tempomat i asystenta pasa ruchu.

SEAT Ateca może być Twój w wyjątkowym finansowaniu SEAT Leasing Moc Niskich Rat. Dzięki nowoczesnej ofercie wysokość miesięcznej opłaty jest znacznie niższa niż w przypadku KLASYCZNYCH rozwiązań. Przekonaj się samodzielnie, korzystając z kalkulatora leasingu samochodowego. Sprawdź wysokość raty leasingowej w finansowaniu SEAT Leasing Moc Niskich Rat.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.