tył zielonego SEAT-a Ateci

Leasing. SEAT Arona

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie SEAT Arona w leasingu?

Już za 854 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 73 089 zł netto.

SEAT Arona
Elastyczne rozwiązanie

Jeżeli cenisz sobie elastyczność, SEAT Arona w leasingu JAK ABONAMENT to idealny wybór. Sam decydujesz o wysokości opłaty wstępnej, czasie trwania umowy czy o rocznym limicie kilometrów. Masz elastyczne możliwości zakończenia umowy finansowania.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

SEAT Arona to nowoczesny crossover gotowy do sprawnego poruszania się po mieście, ale również poza nim. Jego oryginalna stylistyka doskonale łączy w sobie oryginalność i ekstrawagancję ze sportową dynamiką. Nic dziwnego, że auto przyciąga spojrzenia. Przywiązanie do detali i dbałość o piękną sylwetkę dostrzegli również międzynarodowi krytycy – specjaliści od designu. SEAT Arona został wyróżniony prestiżową nagrodą RedDot Design Award w 2018 r.

Oprócz niepowtarzalnej stylistyki, auto oferuje również bogate możliwości zindywidualizowania auta i dopasowania jego charakteru do swoich oczekiwań. Decydując się na SEAT-a Aronę możesz wybrać jedną z pięciu linii stylistycznych: Reference, Style, Full Led, Xcellence oraz najbardziej sportową FR, która obejmuje swoim wyposażeniem 17-calowe felgi aluminiowe, emblematy FR z przodu i z tyłu samochodu, System Full Link oraz SEAT DRIVE Profile, umożliwiający Ci wybór trybu jazdy. Chociaż w każdej wersji SEAT Arona przekonuje precyzyjnym i bezpośrednim układem kierowniczym oraz pewnością na drodze, to model oznaczony emblematem FR zapewnia naprawdę sportowe wrażenia z obcowania z samochodem. To wybór zwłaszcza dla tych, którzy lubią wyróżniać się z tłumu.

Ponadto SEAT Arona zaskakuje bogatym wyposażeniem i listą dodatków z zakresu komfortu czy bezpieczeństwa. Nad tym, aby bezpiecznie pokonywać kolejne kilometry czuwają liczne systemy asystentów kierowcy i czujników wykrywających zagrożenie. Dzięki systemowi monitorowania martwego pola Arona poinformuje Cię o pojeździe, który znalazł się w martwym polu lusterek. System kontroli odstępu Front Assist zapewni bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu, pozwalając Ci na relaks podczas podróży.

Już teraz możesz cieszyć się SEAT-em Arona dzięki bogatej ofercie leasingowej. Wybierz ofertę SEAT Leasing Moc Niskich Rat i zdecyduj się na atrakcyjną formę leasingu samochodu. Przy pomocy kalkulatora finansowego ustalisz wysokość miesięcznej raty na podstawie rocznego deklarowanego przebiegu, wysokości opłaty wstępnej oraz długości trwania umowy leasingowej. W każdej konfiguracji tych parametrów możesz liczyć na naprawdę niską ratę miesięczną. Zobacz jak atrakcyjny może być leasing na nowe auto i jak blisko jesteś tego, by SEAT Arona zapewniał Ci prawdziwą przyjemność z jazdy.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.