tył zielonego SEAT-a Ateci

Leasing. SEAT Leon

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie SEAT Leon w leasingu?

Już za 1 214 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 88 293 zł netto.

SEAT Leon
Elastyczne rozwiązanie

Jeżeli cenisz sobie elastyczność, SEAT Leon w leasingu JAK ABONAMENT to idealny wybór. Sam decydujesz o wysokości opłaty wstępnej, czasie trwania umowy czy o rocznym limicie kilometrów. Masz elastyczne możliwości zakończenia umowy finansowania.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

SEAT Leon w najnowszej odsłonie zachwyca aerodynamiczną linią nadwozia i dodatkami stylistycznymi, które pozwalają Ci wyróżnić się na ulicy. Każdy detal zaprojektowany został z najwyższą dokładnością i starannością. Twój wzrok przykują efektowne 19-calowe felgi, progi z podświetlanym emblematem oraz światła z unikalną grafiką wykonane w technologii Full LED. We wnętrzu nowego Leona odnajdziesz ergonomiczne fotele, 8-calowy ekran do obsługi systemów samochodu i wirtualny kokpit z 10,25” wyświetlaczem TFT.

O dobrą atmosferę w samochodzie dba system oświetlenia wnętrza, dzięki któremu możesz wybrać jeden z 8 kolorów, a opcjonalny system nagłośnienia Beats Audio pozwoli cieszyć się jazdą w dźwiękach ulubionej muzyki. Dla Twojej wygody połączenie telefonu z systemami samochodu odbywa się bezprzewodowo za sprawą technologii Full Link. SEAT Leon może zostać wyposażony w bezprzewodową ładowarkę, która ułatwi korzystanie z systemu Full Link bez obaw o rozładowanie telefonu.

Możesz przesiąść się do swojego nowego SEAT-a Leona już zaraz. Mamy propozycje leasingowe: leasing KLASYCZNY i leasing JAK ABONAMENT. Najbardziej atrakcyjne raty są w przypadku leasingu JAK ABONAMENT, czyli Leasingu Moc Niskich Rat. W kalkulatorze leasingu możesz obliczyć swoje miesięczne raty, podając wartości, jakie Cię interesują, czyli to, na jak długo zamierzasz wziąć samochód w leasing, jaką opłatę wstępną wniesiesz – o ile chcesz ją wnosić (nie jest obligatoryjna), a także ile kilometrów rocznie będziesz przemierzać swoim SEAT-a Leonem – szacunkowo, choć na tyle realnie, by nie trzeba było potem dopłacać za przekroczenie tej wartości. To wszystko daje ratę, którą dopasujesz do swojego budżetu. Wszystko zrobisz, nie wychodząc z firmy lub też będąc w trasie. W razie jakichkolwiek pytań, możesz poprosić o radę naszych pracowników.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.