czarna CUPRA Ateca przód

Leasing. CUPRA Born

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie CUPRA Born w leasingu?

Już za 2 099 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 147 805 zł netto.

CUPRA Born
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty i elastyczne zakończenie umowy. CUPRA Born w leasingu JAK ABONAMENT to spłata tylko prognozowanej utraty wartości pojazdu w czasie umowy, dzięki czemu rata jest atrakcyjna. Pod koniec umowy dezycujesz, czy wykupujesz auto za kwotę z umowy czy zwracasz auto z możliwością wyboro nowej CUPRA Born w kolejnym finansowaniu.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Samochody elektryczne są dzisiaj coraz bardziej popularne, choć ich cena wciąż wielu osobom wydaje się wykraczająca poza ich możliwości finansowe. Być może jest tak, jeśli planujemy zakup za gotówkę, ale dziś jest więcej możliwości dogodnego sfinansowania modelu CUPRA Born.

Leasing Moc Niskich Rat to jedna z ofert, z których skorzystać mogą właściciele firm. Biorą wtedy auto w leasing, czyli użytkują je przez określony czas, a na koniec wykupują lub oddają dealerowi. Przy tym rata jest niższa niż w klasycznych formach finansowania, a dopasujesz ją, używając kalkulatora leasingu.

Po pierwsze wybierz model CUPRA Born. Zdecyduj, jaką opłatę własną wnosisz – choć jeśli nie chcesz wydawać gotówki, możesz zaznaczyć 0%. Zaznacz okres finansowania: 36 lub 48 miesięcy. Pomyśl, ile kilometrów jesteś w stanie przejechać w tym czasie. Wszystko to wpływa na wysokość raty. Nadal jest zbyt wysoka? Może leasing na dłuższy czas zmieni ją na niższą – wszystko jest w Twoich rękach.

Klient biznesowy ma także do dyspozycji Leasing Moc Niskich Kosztów, ale są także oferty dla osób prywatnych. Tutaj do wyboru jest kredyt lub leasing KLASYCZNY, który dotąd był zarezerwowany dla przedsiębiorców.

Tak czy inaczej każdy może jeździć nową elektryczną CUPRĄ Born. Pytanie tylko, czy kupuje samochód do firmy (leasing), czy dla siebie (kredyt, leasing KLASYCZNY). Po wyborze konkretnej opcji resztę ustalasz samodzielnie, choć zawsze masz pomoc doradcy Volkswagen Financial Services.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.