czarna CUPRA Ateca przód

CUPRA. CUPRA Formentor

Leasing Moc Niskich Rat
czarna CUPRA Ateca drzwi
Elastyczne rozwiązanie

Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta, co oznacza, że masz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. To tak, jakbyś opłacał(a) miesięczny abonament za korzystanie z samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję, czy wymienić CUPRĘ na nową czy ją wykupić.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Zastanawiasz się nad samochodem do firmy? CUPRA Formentor wydaje się w sam raz. A jej cena? Teraz nie musisz patrzeć na cenę, bo masz opcje dogodnego finansowania, które oferuje Volkswagen Financial Services, m.in. korzystny leasing.

Jako osoba prowadząca własną działalność możesz wybrać Leasing Moc Niskich Rat i użytkować nowy samochód, płacąc nieduże raty dostosowane do swoich potrzeb. Aby to zrobić, wystarczy użyć prostego narzędzia, jakim jest kalkulator. Należy ustawić kilka parametrów, które mają wpływ na wysokość raty. W przypadku Leasingu Moc Niskich Rat jest to m.in. wysokość opłaty wstępnej czy roczny limit kilometrów.

A co jeśli nie dysponujesz gotówką lub masz inne plany inwestycyjne? Aby użytkować CUPRĘ Formentor, nie potrzebujesz pieniędzy. Wkład własny zaczyna się od 0%. Cały pozostały koszt rozłożony jest na stałe raty, które nie zawierają żadnych ukrytych kosztów. Warto więc rozpatrzyć leasing lub kredyt Volkswagen Financial Services.

Samodzielnie skalkulujesz ratę, tak by nie była obciążeniem dla firmowego budżetu czy w przypadku kredytu – budżetu domowego. Miesięczna opłata będzie inna dla finansowania na 36 miesięcy, inna dla finansowania na 48 miesięcy. Gdy zdecydujesz się na opłatę wstępną, to także wpłynie na jej wysokość. Twoja CUPRA Formentor w leasingu (Leasing Moc Niskich Rat, Leasing Moc Niskich Kosztów) lub na kredyt (Kredyt Moc niskich Rat, Kredyt Moc niskich Kosztów) pomoże Ci w rozwijaniu biznesu lub załatwianiu codziennych spraw.

CUPRA Formentor to auto z adrenaliną, czyli takie, na którego widok szybciej bije serce. Maksymalna moc, jaką osiąga, to 310 KM, a jego maksymalny moment obrotowy wynosi 400 Nm dla wersji z silnikiem 2.0 TSI 310KM DSG 4-Drive. Ten mocny SUV coupe to elegancki wygląd zewnętrzny, ale i linia nadwozia prezentująca piękną rzeźbę i opływowa. Model ma dużo funkcji, dzięki którym auto ma doskonałą łączność. Nowoczesne systemy wspomagają kierowcę w prowadzeniu CUPRY Formentor, ale także ułatwiają parkowanie czy zapewniają rozrywkę poprzez skonfigurowanie ze smartfonem. Dzięki dostępnym tarczowym hamulcom Brembo auto idealnie hamuje. Warto też zwrócić uwagę na wyjątkowy dźwięk, jaki wydaje silnik za sprawą czterech końcówek układu wydechowego w matowo-czarnym kolorze. Masz szereg dogodności, jak możliwość korzystania z nawigacji itp. Dodatkowo leasing JAK ABONAMENT zapewnia Ci naprawdę atrakcyjne raty miesięczne.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.