czarna CUPRA Ateca przód

Leasing. CUPRA Leon

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie CUPRA Leon w leasingu?

Już za 1 281 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 105 772 zł netto.

CUPRA Leon
Elastyczne rozwiązanie

Niskie raty i elastyczne zakończenie umowy. CUPRA Leon w leasingu JAK ABONAMENT to spłata tylko prognozowanej utraty wartości pojazdu w czasie umowy, dzięki czemu rata jest atrakcyjna. Pod koniec umowy dezycujesz, czy wykupujesz auto za kwotę z umowy czy zwracasz auto z możliwością wyboro nowej CUPRA Leon w kolejnym finansowaniu.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Chcesz jeździć nową CUPRĄ Leon, masz już nawet wybrany model, ale nie przywiązujesz wagi do bycia jego właścicielem. Dzięki Volkswagen Financial Services możesz użytkować swój nowy samochód, biorąc go w leasing, np. Leasing Moc Niskich Rat. Gwarantuje on to, że jeździsz nowym samochodem przez 3 lub 4 lata, a płacisz za to raz w miesiącu tę samą stałą ratę, którą ustalasz na początku. Na koniec decydujesz, czy auto wykupujesz na własność, czy oddajesz do salonu. Wówczas możesz podpisać kolejną umowę leasingu.

Martwisz się brakiem gotówki? Nie musisz, ponieważ rozwiązania finansowe, zarówno leasing, jak i kredyt oferowane przez Volkswagen Financial Services nie wymagają opłaty wstępnej. Owszem, jest możliwość jej wniesienia, co zwykle obniża miesięczną ratę za użytkowanie samochodu, ale i bez niej dostosujesz miesięczny koszt, tak by był optymalny.

CUPRA Leon to samochód, który idealnie sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w gospodarstwie domowym. Dlatego możesz go kupić zarówno jako właściciel firmy, jak i klient prywatny. Różnica dotyczy jedynie opcji finansowania. Dla przedsiębiorców będzie to leasing: Leasing Moc Niskich Rat lub leasing Moc Niskich Kosztów. Dla osób prywatnych Leasing Konsumencki oraz Kredyt Moc Niskich Rat czy Kredyt Moc Niskich Kosztów.

Jeśli więc jedyną przeszkodą przed zdecydowaniem się na model CUPRA Leon jest jego cena, wybierz kredyt lub leasing w jednej z opcji proponowanych przez Volkswagen Financial Services i ciesz się nowym, wysokiej jakości autem z gwarancją i pakietem serwisowym.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.