bok Audi RS e-tron GT

Audi. Q2

Leasing JAK ABONAMENT
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Audi Q2 to samochód, który łączy w sobie różne oczekiwania kierowców wobec samochodu. Z jednej strony dzięki swoim gabarytom, kompaktowemu rozmiarowi, łatwości manewrowania i przemyślanej konstrukcji dobrze radzi sobie w mieście. Z drugiej strony, jego progresywny układ kierowniczy i dynamiczny układ jezdny w połączeniu z przestronnością i praktycznością, sprawiają, że auto świetnie radzi sobie także nawet w bardzo długich trasach. Progresywny układ kierowniczy zapewnia doskonałą zwrotność i precyzję kierowania w ciasnych zakrętach. Do tego opcjonalny napęd na wszystkie koła Quattro gwarantuje jeszcze lepszą kontrolę i trakcję. Niewątpliwie podróż uprzyjemniają wygodne fotele i możliwość obcowania z najnowszymi technologiami dzięki zaawansowanemu systemowi infotainment.

Za oświetlenie drogi przed Tobą odpowiedzialne są standardowe halogenowe reflektory przednie, które na życzenie możesz zamienić w reflektory wykonane w technologii LED, które emitują światło o barwie zbliżonej do światła dziennego. O Twoje bezpieczeństwo na drodze dbają wszechstronne systemy asystujące kierowcę. Wśród nich wyróżnić można Audi pre sense front, który w razie potrzeby całkowicie wyhamuje pojazd, zapobiegając ewentualnej kolizji. Dla szczególnie wymagających możliwy jest opcjonalny adaptacyjny asystent jazdy, który łączy w sobie funkcje adaptacyjnego asystenta prędkości z asystentem prowadzenia po pasie ruchu. Wspomaga kierowcę w przyspieszaniu, hamowaniu i utrzymywaniu prędkości i odległości, a także w utrzymywaniu pasa ruchu.

Audi Q2 to także samochód, który jasno pokazuje, jak w przyszłości będzie wyglądała podróż. Nowoczesne usługi, asystenci jazdy, hotspot WLAN i wbudowana na stałe karta SIM przenoszą sposób podróżowania na inny poziom. Samochód nie jest już bowiem tylko narzędziem do przemieszczania się z punktu A do punktu B, ale również prywatną przestrzenią do spędzania w nim czasu. Właśnie takie jest nowe Audi Q2.

Jeśli interesuje Cię leasing na nowe Audi Q2 koniecznie skorzystaj z kalkulatora finansowego, za pomocą którego łatwo obliczysz lub dopasujesz wysokość miesięcznej raty. Warunki wskazywane przez kalkulator dotyczą oferty Audi Perfect Lease. Dla klientów biznesowych to doskonały sposób na zakup swojego nowego Audi przy rozłożeniu inwestycji na wygodne miesięczne raty.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.