bok Audi RS e-tron GT

Leasing. Audi A3 Sportback

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A3 Sportback w leasingu?

Już za 1 070 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 99 756 zł netto.

Audi A3 Sportback
Elastyczne rozwiązanie

Elastyczność to podstawa oferty Audi Perfect Lease. Wybierając Audi A3 Sportback masz szerokie możliwości dopasowania do swoich potrzeb umowy leasingu. Pod koniec okresu finansowania to Ty decydujesz, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości pojazdu, czy wolisz zamienić je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Audi A3 Sportback to samochód będący ucieleśnieniem idealnego auta kompaktowego. Z jednej strony zachwyca praktycznością i przemyślanymi rozwiązaniami, z drugiej wzbudza pożądanie oraz zyskuje respekt na drodze. Atletyczna sylwetka w połączeniu z dynamiczną linią dachu, charakterystyczną linią Tornado wzdłuż krawędzi okien i szerokim dyfuzorem zdradzają potencjał, jaki drzemie w tym samochodzie. Audi A3 Sportback nie uznaje kompromisów i już od pierwszego spotkania wyraźnie komunikuje swoje sportowe pochodzenie. W parze z designem idą osiągi, zapewniane przez dynamiczne silniki połączone z 7-stopniową przekładnią S-Tronic, która zmienia przełożenia tak szybko, że praktycznie nie wyczujesz spadku momentu obrotowego. Dynamikę jazdy możesz dostosować za sprawą systemu Audi Drive Select i Audi Magnetic Ride.

Wyjątkowy charakter Audi A3 Sportback udziela się również we wnętrzu. Zostało ono dopracowane w każdym szczególe tak, by kierowca mógł czuć się panem sytuacji na drodze w każdej chwili. Wygodne fotele zapewniają nie tylko wysoki komfort podróży, ale również dobre trzymanie boczne w momencie, gdy zechesz przekonać się o dynamicznym charakterze auta. We wnętrzu Audi A3 Sportback odnajdziesz ponadto opcjonalny system nawigacji MMI plus MMI touch, który łączy zalety map 3D z szerokim wyborem funkcji samochodu. Obsługę systemu ułatwia rozpoznawanie pisma odręcznego i naturalnej mowy. Przed oczami kierowcy zamontowany jest wirtualny kokpit z 12,3-calowym wyświetlaczem, który w czytelny sposób prezentuje najważniejsze informacje. Na ekranie znajduje się wiele układów, m.in. duże wskaźniki prędkościomierza i obrotomierza lub małe wskaźniki w połączeniu z mapą. Wszystkie innowacyjne rozwiązania techniczne we wnętrzu zostały rozmieszczone tak, by w jak najlepiej wspomagać kierowcę, a jednocześnie w jak najmniejszym stopniu rozpraszać jego uwagę od sytuacji na drodze.

Audi A3 Sportback dostępne jest w atrakcyjnych formach finansowania. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje oferta Audi Perfect Lease Leasing JAK ABONAMENT. Dzięki specjalnej konstrukcji warunków umowy, możesz jeździć nowym samochodem segmentu Premium, płacąc za niego jedynie ułamek raty (prognozowany spadek wartości auta w trakcie finansowania), którą trzeba byłoby płacić w KLASYCZNYM finansowaniu. Zapoznaj się ze szczegółami oferty leasingowej na Audi A3 Sportback i poczuj prawdziwie sportowe emocje za kierownicą.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.