bok Audi RS e-tron GT

Audi. Q4 e-tron

Leasing JAK ABONAMENT
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Opłata wstępna od 0%, niska rata i elastyczne zakończenie umowy? Wszystko to oferuje Volkswagen Financial Services w jednej z opcji finansowych, jaką jest Audi Perfect Lease. Jest to leasing na bardzo atrakcyjnych zasadach, dzięki któremu Audi Q4 e-tron jest w zasięgu Twojego firmowego budżetu, a jego cena już nie jest przeszkodą w jego zakupie.

Skorzystaj z kalkulatora leasingu i zobacz, jak atrakcyjna może być Twoja miesięczna stała rata za użytkowanie nowego samochodu marki z klasą, o której marzy niejeden kierowca. Na przykład przy ustawieniach zakładających 5% wpłaty własnej, czyli 9920 zł, 36 miesięcy użytkowania i 10 tys. rocznego limitu km, Twoja rata za firmowe Audi Q4 e-tron wyniesie 2138 zł netto*.

Jeśli uznasz, że możesz zainwestować nieco więcej środków na początku, możesz zmienić wysokość wkładu własnego – nawet do 30%. Twoja rata automatycznie ulegnie zmniejszeniu. Oczywiście wpłynie na nią także zmiana czasu użytkowania samochodu – mogą to być 2, 3 lub maksymalnie 4 lata. Szacunkowy limit kilometrów również może ją zmienić. Co jednak ważne: raz ustalona rata, zapisana w umowie, obowiązuje przez cały czas jej trwania. A dlaczego jest konkurencyjna w porównaniu z innymi sposobami finansowania? Ponieważ ten leasing zakłada spłacanie w ratach jedynie części wartości auta, a nie pełnej jego wartości, jaką ma w dniu zakupu. A wiemy, że wartość auta z dnia na dzień jest niższa.

Koniec umowy to dwie opcje: zwracasz swoje Audi Q4 e-tron do dealera i wybierasz nowy model z finansowaniem lub decydujesz się na wykup samochodu. Możesz nadal nim jeździć lub go sprzedać.

* Wyliczenie aktualne na dzień 24 marca 2022 r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.