bok Audi RS e-tron GT

Audi. TT

Leasing JAK ABONAMENT
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Audi TT możesz prowadzić, płacąc za to stałą miesięczną ratę. Jako przedsiębiorca możesz skorzystać z oferty leasingu JAK ABONAMENT, który charakteryzuje się atrakcyjnymi ratami w porównaniu z tradycyjnym leasingiem. Polega on na tym, że nie spłacasz całej pierwotnej ceny swojego Audi. Przy zawieraniu umowy obliczana jest wartość, jaką auto będzie miało na koniec finansowania – i to ona jest spłacana w ratach. Ty natomiast możesz swobodnie użytkować swoje Audi TT o sportowym charakterze i innowacyjnym wnętrzu, z szeregiem funkcji wspierających kierowcę. Co poza tym gwarantuje to wspaniałe coupe? Silnik o mocy 180 kW z napędem na 4 koła i przyspieszenie od zera do setki w 5,1 sekundy.

Ratę za użytkowanie tego stylowego samochodu sprawdzisz w kalkulatorze leasingu dostępnym na stronie. Wybierz model oraz leasing JAK ABONAMENT, a następnie zdecyduj się na trzy parametry: 24-48 miesięcy finansowania auta, 0-30% opłaty wstępnej oraz 10 tys.-40 tys. km przebiegu rocznego. W zależności od wybranych przez Ciebie wartości Twoja rata będzie mniej lub bardziej atrakcyjna. Możesz zmieniać parametry, tak aby dostosować ją do swoich potrzeb. W razie wszelkich ewentualnych pytań pomocy udzielą nasi doradcy.

Na zakończenie leasingu masz trzy opcje do wyboru: zwrot samochodu do dealera, wymianę na nowe Audi TT w ramach kolejnej umowy lub też wykup to, którym obecnie jeździsz. Decydujesz o tym dopiero pod koniec swojej umowy, co także jest niewątpliwą zaletą leasingu JAK ABONAMENT.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.