bok Audi RS e-tron GT

Leasing. Audi TT

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi TT w leasingu?

Już za 2 107 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 196 341 zł netto.

Audi TT
Elastyczne rozwiązanie

Elastyczność to podstawa oferty Audi Perfect Lease. Wybierając Audi TT masz szerokie możliwości dopasowania do swoich potrzeb umowy leasingu. Pod koniec okresu finansowania to Ty decydujesz, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości pojazdu, czy wolisz zamienić je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Audi TT możesz prowadzić, płacąc za to stałą miesięczną ratę. Jako przedsiębiorca możesz skorzystać z oferty leasingu JAK ABONAMENT, który charakteryzuje się atrakcyjnymi ratami w porównaniu z tradycyjnym leasingiem. Polega on na tym, że nie spłacasz całej pierwotnej ceny swojego Audi. Przy zawieraniu umowy obliczana jest wartość, jaką auto będzie miało na koniec finansowania – i to ona jest spłacana w ratach. Ty natomiast możesz swobodnie użytkować swoje Audi TT o sportowym charakterze i innowacyjnym wnętrzu, z szeregiem funkcji wspierających kierowcę. Co poza tym gwarantuje to wspaniałe coupe? Silnik o mocy 180 kW z napędem na 4 koła i przyspieszenie od zera do setki w 5,1 sekundy.

Ratę za użytkowanie tego stylowego samochodu sprawdzisz w kalkulatorze leasingu dostępnym na stronie. Wybierz model oraz leasing JAK ABONAMENT, a następnie zdecyduj się na trzy parametry: 24-48 miesięcy finansowania auta, 0-30% opłaty wstępnej oraz 10 tys.-40 tys. km przebiegu rocznego. W zależności od wybranych przez Ciebie wartości Twoja rata będzie mniej lub bardziej atrakcyjna. Możesz zmieniać parametry, tak aby dostosować ją do swoich potrzeb. W razie wszelkich ewentualnych pytań pomocy udzielą nasi doradcy.

Na zakończenie leasingu masz trzy opcje do wyboru: zwrot samochodu do dealera, wymianę na nowe Audi TT w ramach kolejnej umowy lub też wykup to, którym obecnie jeździsz. Decydujesz o tym dopiero pod koniec swojej umowy, co także jest niewątpliwą zaletą leasingu JAK ABONAMENT.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.