bok Audi RS e-tron GT

Audi. Q8 e-tron

Leasing JAK ABONAMENT
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Audi Q8 e-tron to samochód o wielu twarzach. Z jednej strony niezwykle elegancki, luksusowy i przestronny. Z drugiej dynamiczny, dający niezapomniane wrażenia z jazdy. Pod względem stylu od razu widać, że mamy do czynienia z samochodem pełnym charakterystycznych dla marki linii czy detali, a jednocześnie auto wprowadza szereg nowinek i dodatkowych wysmakowanych elementów, także stylistycznych. Przyjemność z obcowania z Audi Q8 e-tron zwiększa np. funkcja Coming Home/Leaving Home z aż 5 dynamicznymi scenariuszami świetlnymi, które można samodzielnie wybrać za pośrednictwem MMI. To model, który zapowiada nową identyfikację wizualną samochodów Audi, pokazując przyszłość motoryzacji. Także pod względem tego, co oferuje pod karoserią.

Audi Q8 e-tron jest samochodem w pełni elektrycznym. Wychodząc naprzeciw motoryzacyjnym trendom i oczekiwaniom klientów, inżynierowie marki zadbali o to, by auto zapewniało jak najlepsze odczucia pod każdym względem. Dlatego potężna bateria pozwala na pokonanie nim nawet ponad 500 kilometrów na jednym ładowaniu. Jednocześnie ten ważący 2,5 tony kolos potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 6 sekund, co daje niezapomniane odczucia. O stabilność i pewne prowadzenie nawet w trakcie sportowej jazdy dbają innowacyjny napęd na cztery koła quattro, adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne oraz inne systemy wspomagające kierowcę i zwiększające poziom bezpieczeństwa.

Zaglądając do wnętrza Audi Q8 e-tron znajdziemy w nim ogromną przestrzeń zarówno dla kierowcy jak i wszystkich pasażerów. Wnętrze zostało zaprojektowane w nowoczesnym stylu, a do jego wykończenia zastosowano starannie wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości. Ten model potrafi zaskoczyć m.in. zdolnościami przewożenia dużej ilości bagażu. Nawet w podstawowym ustawieniu foteli mamy do dyspozycji aż 569 litrów pojemności bagażnika, którą po złożeniu tylnych oparć możemy zwiększyć do imponujących 1637 litrów. Mniejsze przedmioty, np. kabel do ładowania samochodu zmieszczą się w dodatkowej przestrzeni pod przednią maską o pojemności 62 litrów.

Nowoczesne, w pełni elektryczne, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne Audi Q8 e-Tron może teraz być Twoje, jeśli wybierzesz leasing Audi Perfect Lease. W tej formie finansowania cena za leasing i korzystanie z nowego auta potrafi być zaskakująco niska. Sprawdź kalkulator leasingu i za pomocą dostępnych parametrów samodzielnie dopasuj wysokość raty do Twoich oczekiwań.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.