bok Audi RS e-tron GT

Audi. Q3 Sportback TFSI e

Leasing JAK ABONAMENT
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Audi Q3 Sportback TFSI e cechuje się niezwykle dynamicznym, przyciągającym spojrzenia wyglądem. To auto, które może być wzięte przez niektórych nawet za kompaktowe coupe. Opływowe nadwozie i muskularne przetłoczenia nad przednimi i tylnymi kołami oraz zwarta sylwetka zdradzają jego ponadprzeciętne możliwości pod względem dynamiki. Jednak podwyższony prześwit sprawia, że praktyczność Audi Q3 Sportback TFSI e jest jeszcze większa, gdyż z łatwością podjedzie pod wyższe krawężniki czy poradzi sobie w terenie. Ten nieduży sportowy SUV oferuje ogromne możliwości i niezwykle przyjemne doznania za kierownicą.

W dużej mierze za przyjemność z jazdy Audi Q3 Sportback TFSI e odpowiada nowoczesny napęd hybrydowy, dzięki któremu auto zyskuje wyjątkową dynamikę i płynność pod względem przyrostu mocy. A tej jest pod dostatkiem. Aż 245 koni mechanicznych (180 kW), które uzyskujemy z połączenia dwóch źródeł napędu, umożliwia zobaczenie pierwszej „setki” na liczniku po 7,3 sekundy od startu. Jednocześnie to dynamiczne i zawadiackie coupe w wersji SUV potrafi być bardzo oszczędne i dostojne, zwłaszcza, gdy niemal bezgłośnie poruszamy się w trybie elektrycznym. W ten sposób możemy pokonać nawet 45-50 kilometrów, co pozwala np. na swobodne poruszanie się po centrach miast, w których obowiązują tzw. strefy bezemisyjnego transportu.

Oprócz innowacyjnego źródła napędu, Audi Q3 Sportback TFSI e może zaoferować również bardzo ciekawe rozwiązania, zwiększające jego codzienną praktyczność. Wśród nich warto wymienić np. trójdzielną tylną kanapę, która może być regulowana w dwóch płaszczyznach i posiada funkcję aż 7-stopniowej regulacji kątów oparcia. Ułatwia to m.in. zarządzanie przestrzenią w tym kompaktowym, ale także uniwersalnym SUV-ie. Ponieważ mamy do czynienia z autem o wyjątkowej, sportowej sylwetce, warto również zadbać o korespondujące z tym wizerunkiem wnętrze, wybierając np. sportowe fotele z kontrastowymi przeszyciami.

Jeżeli chcesz poczuć emocje, jakie oferuje Audi Q3 Sportback TFSI e, sprawdź jak atrakcyjny leasing możesz w Audi Perfect Lease. Argumenty, które przemawiają za tym wyborem, to m.in. cena, kompleksowość obsługi czy elastyczność oferty. Wypełnij formularz kontaktowy i przekonaj się, że leasing na Audi Q3 Sportback TFSI e to rozwiązanie idealne dla Twojej firmy.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.