bok Audi RS e-tron GT

Leasing. Audi A1 Sportback

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A1 Sportback w leasingu?

Już za 967 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 90 163 zł netto.

Audi A1 Sportback
Elastyczne rozwiązanie

Elastyczność to podstawa oferty Audi Perfect Lease. Wybierając Audi A1 Sportback masz szerokie możliwości dopasowania do swoich potrzeb umowy leasingu. Pod koniec okresu finansowania to Ty decydujesz, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości pojazdu, czy wolisz zamienić je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat produktów finansowych

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nowe, wysokiej klasy samochody firmowe nie muszą być drogie. Niech nie zniechęca Cię cena, bo użytkowanie Twojego Audi A1 Sportback może kosztować tylko 945 zł netto na miesiąc*! Jak to?

Wystarczy dobrać odpowiednie parametry w kalkulatorze leasingu. Dla tej raty będą to: 5% opłaty wstępnej (5125 zł*), 3 lata trwania leasingu, 10 tys. rocznego limitu kilometrów. Przy czym leasing na ten model można mieć już od 0% opłaty wstępnej, czyli nie musisz mieć wolnej gotówki, a samochód możesz użytkować. Twoja rata w Audi Perfect Lease i tak będzie konkurencyjna w porównaniu z KLASYCZNYMI formami finansowania.

Z czego to wynika? Każde auto podczas użytkowania traci na wartości, czyli jest warte znacznie mniej niż w momencie zakupu. Wyżej wspomniana opcja finansowa dla firm oferowana przez Volkswagen Financial Services zakłada, że na raty rozkładana jest właśnie utrata wartości początkowej Twojego Audi A1 Sportback. Co ważne: rata raz ustalona i zapisana w umowie leasingowej nie zmienia się podczas jej trwania. Nie trzeba martwić się o wcześniej zaplanowany firmowy budżet – tutaj nic Cię nie zaskoczy! No może jedynie to, że w ratę wliczony jest także pakiet serwisowy.

Dogodny leasing polega także na tym, że gwarantuje wybór zakończenia umowy. Przy jej zawieraniu nie musisz decydować, co stanie się z Twoim samochodem później. Jest to wygodne, zwłaszcza gdy nie wiesz, jak potoczą się losy np. dopiero co założonej firmy. W zależności od tego pod koniec umowy albo oddasz swoje Audi A1 Sportback do salonu, albo wykupisz i zatrzymasz lub sprzedasz.

* Wyliczenie na dzień 24.03.2022 r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.