Volkswagen Bank Polska

Różowe Porsche kupię tanio!

Jak sfinansować zakup nowego Porsche w kolorze różowym, zapewne jedynego w Polsce i jednego z nielicznych w Europie? Czy można wyróżnić się wśród milionów samochodów tak, aby utrzymać płynność finansową i móc później odsprzedać auto?

Po drogach w Polsce jeździ około 16 mln samochodów. Wielu kierowców stara się podkreślić swoją indywidualność w tej masie aut różnych marek, kolorów i wersji nadwozi. Tuning pojazdu lub zakup samochodu wyraźnie odróżniającego się od innych kolorem lub wyposażeniem wiąże się zazwyczaj z wysokimi kosztami, a po kilku latach – z czasochłonnym szukaniem nabywcy na nietypowy pojazd.

W 2013 roku Volkswagen Bank wprowadził nowatorski produkt finansowy, AutoKredyt, który ułatwia zakup aut z Grupy Volkswagena. W AutoKredycie nabywca od początku umowy (która trwa 3-4 lata) jest właścicielem pojazdu. Po tym czasie może wybrać jedną z opcji zakończenia umowy: zwrócić samochód i wymienić go na nowy lub pozostawić sobie auto i spłacić jego pozostałą część jednorazowo lub w dogodnych ratach.

Jeżeli klient zdecyduje się zwrócić auto, Volkswagen Bank gwarantuje jego odbiór za ustaloną z góry – w momencie podpisywania umowy – wartość. Nabywca zyskuje więc na każdym kroku. W czasie korzystania z samochodu spłaca tylko wartość, którą pojazd w tym czasie traci, a nie część ceny całego samochodu. Przekłada się to na dużo niższe miesięczne raty niż – na przykład – przy tradycyjnym kredycie samochodowym. Na zakończenie umowy klient może zwrócić auto, nie martwiąc się o jego odsprzedaż. Wkład własny w AutoKredycie nie jest wymagany, a spłacić go można w dowolnym momencie.

Bez względu na to, czy klient wybierze różowe Porsche, Audi w barwach ochronnych czy dowolną markę i model z szerokiej oferty Volkswagen Group – może mieć pewność, że samochód będzie mógł zwrócić po zakończeniu umowy, a raty będą przyjazne dla jego kieszeni. Z AutoKredytu mogą korzystać klienci salonów Volkswagena i SEAT-a (AutoKredyt), ŠKODY (ŠKODA Kredyt Niskich Rat), Audi oraz Porsche (AutoCredit).

Zobacz czym możesz jeździć

Podaj kwotę, jaką miesięcznie chcesz płacić za nowy samochód

399 zł 1000 zł

Zaznacz, jaką marką jesteś zainteresowny